kobieta zapisująca coś na tablicy Związek Pracodawców Edukacji

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Członkowie Związku to różnorodna grupa pracodawców oświaty. Jedni prowadzą duże szkoły publiczne, inni małe przedszkola niepubliczne. Niektórzy angażują się bardziej, inni dołączyli do Związku w wyrazie poparcia integracji środowiska. Ale wszyscy dążymy do wspólnego celu – kreowania lepszej przyszłości edukacji. Dzięki naszej różnorodności zachowujemy szeroką perspektywę.

KORZYŚCI Z CZŁONKOSTWA

Jako członek Związku Pracodawców Edukacji masz możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie kształtowania polityki edukacyjnej, wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań i promowania najlepszych praktyk.

Związek dostarcza platformę do wymiany doświadczeń oraz budowania relacji biznesowych z innymi pracodawcami edukacji. Wspólne działania gospodarcze, takie jak szkolenia czy projekty, umożliwiają rozwijanie się i zdobywanie nowych umiejętności.

Jako członek masz zagwarantowaną reprezentację swoich interesów wobec organów administracyjnych, związków zawodowych pracowników, a także innych instytucji i organizacji związanych z edukacją.

Członkowie Związku mają pierwszeństwo dostępu do aktualnych informacji, badań, oraz najlepszych praktyk z zakresu edukacji. To umożliwia świadome podejmowanie decyzji i ciągłe doskonalenie działań.

Związek wspiera promocję działań edukacyjnych swoich członków, co przyczynia się do zwiększenia widoczności i atrakcyjności oferty edukacyjnej.

Członkostwo otwiera drzwi do zróżnicowanej sieci kontaktów zawodowych. Współpraca z innymi członkami Związku może prowadzić do nowych projektów, wspólnych inicjatyw oraz wymiany doświadczeń.

NASI CZŁONKOWIE

kobieta wypełniająca formularz Związek Pracodawców Edukacji

BRANŻOWA WSPÓŁPRACA

Chcesz wyrazić poparcie dla postulatów Związku? A może zaangażować się i decydować o podejmowanych działaniach? Zapraszamy do członkostwa. Sprawdź, jak to zrobić.

FORMALNOŚCI

Chcemy, aby dołączenie do Związku Pracodawców Edukacji było jak najbardziej przyjazne i efektywne. Dlatego ograniczamy formalności do absolutnego minimum, zapewniając szybki dostęp do członkostwa. Wypełnij krótką deklarację członkowską, a resztą zajmiemy się my, zapewniając Ci swobodne uczestnictwo w naszej dynamicznej społeczności.